Serwis i naprawa drukarek w Poznaniu

Nie naprawiamy drukarek atramentowych! Prowadzimy pogwarancyjny serwis drukarek laserowych, igłowych, faksów oraz urządzeń wielofunkcyjnych MFP. Przeprowadzamy konserwacje i naprawy urządzeń następujących firm:

  • HP
  • OKI
  • Epson
  • Bother
  • Samsung

Drobne naprawy realizujemy na miejscu, poważne uszkodzenia (przekraczające 2h) realizujemy na warsztacie. Dojeżdżamy i odwozimy naprawiony sprzęt do klienta.

Udzielamy gwarancji na wymienione podzespoły oraz naprawiony sprzęt. Wystawiamy faktury VAT.

Zadzwoń po darmową wycenę usługi

+48 888 370 037

Infolinia czynna 8:00 do 19:00. Od poniedziałku do soboty.

Prowadzimy serwis od wielu lat, pracujemy na terenie Poznania i w jego okolicach.

Serwisujemy i naprawiamy drukarki w Poznaniu i okolicach

Drukarki laserowe:

- konserwacja kasety podawania papieru, wnętrza drukarki i smarowanie
- wymiana rolek poboru papieru
- wymiana pieca utrwalającego wydruk
- wymiana lasera
- wymiana elektroniki
- konserwacja skanera MFP lub wymiana

Drukarki igłowe: - konserwacja wnętrza drukarki, smarowania - wymiana głowicy drukującej - wymiana kół zębatych przenoszących napęd - wymiana pokrętła wałka głównego - wymiana tacki i osłony

Faksy:

- konserwacja kasety podawania papieru, lasera i smarowanie - wymiana rolek poboru papieru - wymiana pieca utrwalającego wydruk - wymiana lasera - wymiana elektroniki - wymiana skanera Porady co wybrać i jaką drukarkę kupić gratis!
PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Skuteczna naprawa i serwis drukarek – Poznań

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także małe firmy i duże przedsiębiorstwa. Chętnie podejmiemy się współpracy i dopasujemy do Twoich wymagań. Na przestrzeni lat naszej pracy mieliśmy okazję realizować wyjątkowo skomplikowane naprawy w przypadku różnego rodzaju urządzeń. Doskonale znamy specyfikę drukarek i dzięki temu nie tylko oferujemy skuteczne naprawy, ale też szybkie działanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu przypadkach drukarka jest niezbędna do wykonywania pracy. W biurze umożliwia druk umów, w sklepie faktur i etykiet kurierskich etc. Z tego powodu zawsze działamy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Serwis i naprawa drukarek Poznań - Zawsze stawiamy na profesjonalizm

Nasi specjaliści, pracujący w serwisie drukarek w Poznaniu korzystają ze skutecznych metod naprawczych i profesjonalnych narzędzi. Stosujemy sprawdzone części zamienne, dlatego naprawiając urządzenie u nas można mieć pewność, że będzie działało bezawaryjnie przez długi czas.

Nasi pracownicy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny. Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań klienta, jednocześnie zachowując najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Jeśli jest taka konieczność, wystawiamy faktury.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie poznamy problem z Twoją drukarką i postaramy się pomóc. Postaw na nasz profesjonalny serwis drukarek z Poznania! Zachęcamy także do korzystania z innych usług firmy.
Gdzie świadczymy nasze usługi

Działamy na terenie: Stare Miasto - Nowe Miasto - Jeżyce - Grunwald - Wilda - Piątkowo - Naramowice - Winogrady - Zawady - Śródka - Polanka - Starołęka - Ławica - Junikowo - Górczyn - Raszyn, Łazarz - Podolany - Strzeszyn - Kiekrz - Dębiec - Świerczewo - Luboń - Suchy Las - Plewiska - Przeźmierowo - Skórzewo - Komorniki - Swarzędz

Usługi serwisu komputerowego z Poznania

Copyright 2020 © serwis-komputerowy-poznan.pl
map-markerphone-squarephone