Skup komputerów i laptopów w Poznaniu

Skupujemy stare komputery, laptopy, części komputerowe, monitory i sprzęt peryferyjny. Sprzęt starszy niż 8 lat podlega złomowaniu. Złomujemy telewizory, radia, odtwarzacze video, magnetofony, telefony oraz inny uszkodzony sprzęt elektroniczny.

Udzielamy gwarancji na wymienione podzespoły oraz naprawiony sprzęt. Wystawiamy faktury VAT.

Zadzwoń po darmową wycenę usługi

+48 888 370 037

Infolinia czynna 8:00 do 19:00. Od poniedziałku do soboty.

Prowadzimy serwis od wielu lat, pracujemy na terenie Poznania i w jego okolicach.

Skupujemy zepsute laptopy, komputery i części komputerowe w Poznaniu i okolicach

Możliwa wycena przez telefon. Prosimy o przygotowanie modelu oraz daty zakupu.
Dojeżdżamy do klienta.

Pamiętaj, że zużyty sprzęt elektroniczny jest groźny dla środowiska i nie można go wyrzucać do zwykłego śmietnika.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Skup komputerów Poznań


Masz stary komputer lub laptop, który zalega w Twoim mieszkaniu i nie masz z nim co zrobić? Nie warto trzymać u siebie nieużywanego sprzętu, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Odkupimy od Ciebie urządzenie, dzięki czemu nie tylko pozbędziesz się w gruncie rzeczy czegoś niepotrzebnego, ale też na tym zyskasz. Oczywiście, w niektórych przypadkach możemy nie przyjąć sprzętu (na przykład przez jego wiek), aczkolwiek nadal oferujemy możliwość zezłomowania urządzenia.

Skup laptopów PoznańPosiadamy wieloletnie doświadczenie i mamy rozeznanie na rynku. Z tego powodu zawsze jesteśmy w stanie zaproponować uczciwą cenę za dane urządzenie. Nieprzypadkowo nasz skup komputerów i laptopów jest tak często wybierany przez klientów. Do każdej osoby podchodzimy w sposób przyjazny i indywidualny. Jeśli posiadasz firmę i chcesz wymienić sprzęt komputerowy, to chętnie go odkupimy! To nie wszystko, ponieważ będziemy w stanie także doradzić w kwestii kupna nowych urządzeń.

Skup laptopów i komputerów w Poznaniu to nie wszystko, co oferujemy. Może się okazać, że chcąc odsprzedać nam urządzenie, okaże się, że szybko je naprawimy, a Ty nadal będziesz cieszyć się sprawnym sprzętem, bez konieczności kupna nowego. W każdym przypadku dopasujemy się do Twoich potrzeb, dlatego już teraz zadzwoń do nas. Zachęcamy też do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Chętnie udzielimy odpowiedzi.
Gdzie świadczymy nasze usługi

Działamy na terenie: Stare Miasto - Nowe Miasto - Jeżyce - Grunwald - Wilda - Piątkowo - Naramowice - Winogrady - Zawady - Śródka - Polanka - Starołęka - Ławica - Junikowo - Górczyn - Raszyn, Łazarz - Podolany - Strzeszyn - Kiekrz - Dębiec - Świerczewo - Luboń - Suchy Las - Plewiska - Przeźmierowo - Skórzewo - Komorniki - Swarzędz

Usługi serwisu komputerowego z Poznania

Copyright 2020 © serwis-komputerowy-poznan.pl
map-markerphone-squarephone